Algemene Voorburgse Zwemvereniging logo

Algemene Voorburgse Zwemvereniging

Zwemmen is meer dan alleen maar heen en weer!

Nieuws

Spaar punten voor AVZV bij Jumbo Supermarkten

Geplaatst op 4 februari 2018 in de categorie Activiteiten.

Beste leden,

Vanaf woensdag 7 februari kunt u bij Jumbo gaan sparen voor AVZV. Bij elke besteding van €10,­ ontvangt u een sportpunt. Deze sportpunten kunt u toekennen aan een sportvereniging van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen deze punten aan AVZV te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport­ en spelmaterialen voor onze sportvereniging aanschaffen!

Punten toekennen via website Jumbo

Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kunt u onze vereniging opzoeken door “AVZV” in te typen:

Op deze site kunt u de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen.

App op telefoon

Daarnaast kunt u de punten ook scannen met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app. Deze app is binnenkort beschikbaar voor zowel IOS- als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store. Met de Jumbo Sparen voor je Sportvereniging app kunnen de sportpunten heel makkelijk en snel gescand en geactiveerd worden. Ten slotte kunt u uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. Bij de ingang staat een dropbox waar u ze in achter kunnen laten.

Alvast bedankt voor het sparen!